Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "bet"

Çfarë ndodhi mbrëmë në BET Awards 2016?

Çfarë ndodhi mbrëmë në BET Awards 2016?

  Alicia Keys ◄ Back Next ► Picture 1 of 12   Mbrëmë është zhvilluar ceremonia e 15-të e ndarjes së çmimeve BET Awards në Microsoft Theatre, Los Anxhelos, ku

Lexo me Shume

Madona ironizon rrjetin BET për Prince: “Na falni që s’ju morëm leje!”

    Madona ironizon rrjetin BET për Prince: “Na falni që s’ju morëm leje!”

Madona ka vendosur të mbrohet pas performancës së kritikuar në Bilboard Music Awards dhe këtë po e bën me anë të rrjeteve sociale. Pas nderimit që i bëri Prince-it bashkë

Lexo me Shume