Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Besiktas"

Merkato – Mario Balotelli drejt Besiktas!

    Merkato – Mario Balotelli drejt Besiktas!

Pasi u ‘skarcua’ nga Milan dhe anglezët e Liverpool, dukej se karriera e Mario Balotelli-t do të përfundonte në mënyrën më të keqe… por jo! Presidenti Fikret Orman i skuadrës

Lexo me Shume