Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "besa"

(Video/Ekskluzive) Besën s’e keni parë kurrë kështu! Ja detajet e klipit të ri me Florin…

    (Video/Ekskluzive) Besën s’e keni parë kurrë kështu! Ja detajet e klipit të ri me Florin…

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Kishte kohë që në media qarkullonte lajmi për një bashkëpunim të mundshëm mes dy këngëtarëve: Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi. Lajmi,

Lexo me Shume