Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Besa Kokdhima"

(Ekskluzive) “Becky me flokë të bukur” për Besën dhe Florin është… 1, 2, 3

    (Ekskluzive) “Becky me flokë të bukur” për Besën dhe Florin është… 1, 2, 3

“1, 2, 3”, ky është titulli i këngës së lançuar vetëm para pak minutash nga Besa Kokëdhima e Flori Mumajesi, krijuar nga Kledi Bahiti. Një bashkëpunim i shumëpritur nga fansat

Lexo me Shume

Sot del kënga “1, 2, 3”, bashkëpunim i Besës, Florit dhe…

Sot del kënga “1, 2, 3”, bashkëpunim i Besës, Florit dhe…

Kanë kaluar vetëm pak javë nga dita kur këngëtarja Besa Kokëdhima përshëndeste Blitz.al nga shesh-xhirimet në Kosovë, për përgatitjen e këngës së saj më të re në bashkëpunim me Flori

Lexo me Shume