Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bes Kallaku"

Ja shakaja që Xhensila Myrtezaj i bën Besit…

    Ja shakaja që Xhensila Myrtezaj i bën Besit…

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Ai është një nga çiftet më aktivë e më karizmatikë të ekranit shqiptar. Xhensila Myrtezaj e Bes Kallaku jo vetëm që

Lexo me Shume

(Intervistë) Bes Kallaku: “Skifterat janë me sedër, er ejjjj…”

    (Intervistë) Bes Kallaku: “Skifterat janë me sedër, er ejjjj…”

Nga java që lamë pas, në teatrin eksperimental “Kujtim Spahivogli” ka nisur shfaqja “Parajsa e skifterëve”. Aktori Besart Kallaku vjen edhe një herë në një “one man show”, por kësaj

Lexo me Shume

“Parajsa e skifterëve” në Teatrin Eksperimental

“Parajsa e skifterëve” në Teatrin Eksperimental

Aktori i njohur i “Portokalli”-së, Bes Kallaku, i cili ka krijuar një larmishmëri personazhesh tepër të pëlqyer për publikun në shfaqjen e humorit, ka marrë iniciativën për të krijuar një

Lexo me Shume