Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bernardo Provenzano"

Vdes bosi i mafias të “Cosa Nostra”-s, Bernardo Provenzano

    Vdes bosi i mafias të “Cosa Nostra”-s, Bernardo Provenzano

Për vite me radhë i diagnostikuar me kancer,  bosi i mafias italiane të “Cosa Nostras” ka ndërruar jetë në spitalin “San Paolo” të Milanos. 83-vjeçari vuante dënimin prej 11 prillit

Lexo me Shume