Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Berlusconi"

Silvio Berlusconi ndodhet në spital pas një problemi kardiak

    Silvio Berlusconi ndodhet në spital pas një problemi kardiak

Ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi, është shtruar në spital pas një problemi kardiak. Ditën e hënë ish-kryeministri kishte shkuar në spitalin e “San Raffaele”  në Milano, për të bërë disa

Lexo me Shume

“Shpërthen” përsëri Joleza

    “Shpërthen” përsëri Joleza

Ish-kryetarja e Forumit Rinor të Partisë Socialiste (FRESSH) ka tërhequr vëmendjen (sërish) e mediave pas “sulmit” që i ka bërë gazetares Anila Basha. Me anë të një postimi në llogarinë

Lexo me Shume