Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Berat"

E tallnin se ishte nga fshati, i jep fund jetës 17-vjeçari

    E tallnin se ishte nga fshati, i jep fund jetës 17-vjeçari

Një i ri 17-vjeçar nga fshati Tomorr i Beratit i ka dhënë fund jetës. Dyshohet se shkak janë bërë fyerjet e vazhdueshme të shokëve të klasës. P. Xhaferaj, 17 vjeç, kishte

Lexo me Shume

I shpëtoi gjyshes nga duart, 2-vjeçarja bie nga ballkoni

    I shpëtoi gjyshes nga duart, 2-vjeçarja bie nga ballkoni

Një 2-vjeçare ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i shtëpisë, teksa ishte duke luajtur. Ajo i ka shpëtuar nga duart gjyshes së saj dhe është afruar menjëherë te ballkoni, ku teksa

Lexo me Shume

Rrëzohet autobusi në Berat, humb jetën 54-vjeçarja, plagoset bashkëshorti

    Rrëzohet autobusi në Berat, humb jetën 54-vjeçarja, plagoset bashkëshorti

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar në fshatin Pashalli të Beratit. Mikrobusi me targa AA705FL me 15 pasagjerë, i cili drejtohej nga shtetasi me iniciale Y.

Lexo me Shume

Gjykata e Beratit: Fëmijës ka nevojë t’i rrish me legenin me ujë nga mbrapa

    Gjykata e Beratit: Fëmijës ka nevojë t’i rrish me legenin me ujë nga mbrapa

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Një zgjidhje martese që po gjykohet nga Gjykata e Shkallës së Parë Berat është bërë publike në media për shkak të

Lexo me Shume