Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Berat Gjimshiti"

Berat Gjimishti transferohet tek Avellino

    Berat Gjimishti transferohet tek Avellino

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Berat Gjimshiti, është transferuar në klubin e Avellino-s në Serinë B. Lajmi është bërë me dije nga vetë klubi në faqen zyrtare të tij në internet.

Lexo me Shume