Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Beppe Marotta"

Merkato – Witsel-Matuidi, Juventus gati për goditjen e dyfishtë

    Merkato – Witsel-Matuidi, Juventus gati për goditjen e dyfishtë

Në shtëpinë e Juventus-it po mendohet për fazën post-Pogba, edhe pse nuk ka ende asgjë zyrtare për largimin e tij. Për arsye edhe të dëmtimit të gjatë të Claudio Marchisio-s,

Lexo me Shume

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 16 Është mbajtur gjatë ditës së sotme funerali i kampionit italian të futbollit, Cesare Maldini, i cili humbi jetën 2 ditë më

Lexo me Shume