Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Belsh"

Zjarr në një banesë në Belsh, në rrezik kopshti i fëmijëve

    Zjarr në një banesë në Belsh, në rrezik kopshti i fëmijëve

Një zjarr që ka përfshirë një banesë në Belsh të Elbasanit, ka rrezikuar seriozisht edhe kopshtin e fëmijëve në atë zonë. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm dhe në sajë të

Lexo me Shume