Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Belg"

Goditet nga motori i ujit pushuesi belg në Velipojë

    Goditet nga motori i ujit pushuesi belg në Velipojë

Një tjetër incident me mjetet lundruese është shënuar ditën e sotme. Mësohet se një pushues është goditur nga një motor uji në Velipojë. Konkretisht, ai është rrëzuar nga motori i

Lexo me Shume

Sulmi i dështuar në Francë, ndalohet një tjetër i dyshuar në Belgjikë

    Sulmi i dështuar në Francë, ndalohet një tjetër i dyshuar në Belgjikë

Mediat franceze kanë bërë të ditur sot arrestimin e një të dyshuari të tretë lidhur me sulmin e planifikuar në Paris. Prokurorët federalë konfirmuan këtë të shtunë se shtetasi belg

Lexo me Shume