Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "belen Rodriguez"

(Foto) Belen ndjek garën e Moto GP. Konfirmohet marrëdhënia me Andrea Iannone-n?

(Foto) Belen ndjek garën e Moto GP. Konfirmohet marrëdhënia me Andrea Iannone-n?

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Ka rezultuar fatsjellëse për Andrea Iannone-n prezenca e bukuroshes Belen Rodriguez në bokset e skuderisë “Ducati” ditën e djeshme, gjatë garës

Lexo me Shume

(Foto) E kujt është dora fatlume që prek të pasmet e Belen Rodriguez?

(Foto) E kujt është dora fatlume që prek të pasmet e Belen Rodriguez?

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Vera e Belen Rodriguez në Ibiza po bëhet gjithnjë e më e nxehtë! Këtë herë nuk bëhet fjalë për pilotin e

Lexo me Shume

Belen Rodriguez reagon në Facebook: Nuk është e drejtë të luash me jetën e të tjerëve!

    Belen Rodriguez reagon në Facebook: Nuk është e drejtë të luash me jetën e të tjerëve!

Bukuroshja argjentinase ka vendosur t’u përgjigjet, nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Facebook, të gjithë atyre personave që kërkojnë ta komentojnë për keq apo të “luajnë” me jetën

Lexo me Shume

(Foto) Belen Rodriguez në lidhje me pilotin e Moto GP?

    (Foto) Belen Rodriguez në lidhje me pilotin e Moto GP?

Belen Rodriguez me të dashur të ri? Ka të paktën dy javë tashmë që në Itali përflitet një marrëdhënie deri diku e fshehtë mes moderatores bukuroshe nga Argjentina dhe pilotit

Lexo me Shume