Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bekim Balaj"

Lila dhe Balaj për përballjen me Rumaninë: S’dorëzohemi, duam të qëndrojmë

    Lila dhe Balaj për përballjen me Rumaninë: S’dorëzohemi, duam të qëndrojmë

Në konferencën e radhës për shtyp, dy lojtarët e Kombëtares Shqiptare, Andi Lila dhe Bekim Balaj, kanë shprehur mendimet lidhur me vendimet e trajnerit dhe për ndeshjen e së dielës,

Lexo me Shume