Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Behxhet Pacolli"

Behgjet Pacolli: Unë President, do i siguroja Kosovës 180 njohje

    Behgjet Pacolli: Unë President, do i siguroja Kosovës 180 njohje

Sipas kreut të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, nëse ai do të ishte President, Kosova do i kishte siguruar 180 njohje. Këtë deklaratë të tij, e bën të ditur

Lexo me Shume