Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Becky"

Jay Z “thyen” heshtjen lidhur me “Becky-n me flokë të bukura”

    Jay Z “thyen” heshtjen lidhur me “Becky-n me flokë të bukura”

  Nëse menduat që “Becky me flokë të bukura” u zhduk nga faqet e medias rozë dhe nga temat e bisedave, jeni gabuar. Këtë herë nuk është Beyonce ajo që

Lexo me Shume