Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Beckam"

Beckham pozicionohet në anën e Kim Kardashian dhe kundër të dashurës së tij

    Beckham pozicionohet në anën e Kim Kardashian dhe kundër të dashurës së tij

  Pavarësisht se Khloe Kardashian është tallur e po tallet me të dashurën e tij për shkak të “luftës” Taylor Swift-Kim Kardashian, Brooklyn Beckham është pozicionuar në krah të Kardashianëve

Lexo me Shume