Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bebe Rexha"

(Video) Bebe Rexha ka një urim special për një tjetër “BEBE”

    (Video) Bebe Rexha ka një urim special për një tjetër “BEBE”

Bebe Rexha do të performojë për herë të parë në Shqipëri, mbrëmjen e së premtes. Nga një foto e postuar në Facebook nga menaxheri i një prej club-eve më të

Lexo me Shume

Pas Dua Lipës, një tjetër artiste shqiptare ftohet nga Jimmy Fallon

Pas Dua Lipës, një tjetër artiste shqiptare ftohet nga Jimmy Fallon

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Rreth dy javë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ishte e ftuar në programin mjaft të ndjekur amerikan “The Tonight

Lexo me Shume

Kastro Zizo: “Kam rënë në dashuri”

    Kastro Zizo: “Kam rënë në dashuri”

Shprehja e dashurisë tanimë nuk bëhet më me letra apo me mesazhe dashurie, por me statuse në Facebook. I fundit që e ka bërë këtë ka qenë Kastro Zizo, i

Lexo me Shume

Bebe Rexha sjell “No broken hearts” në bashkëpunim me Nicki Minaj

    Bebe Rexha sjell “No broken hearts” në bashkëpunim me Nicki Minaj

Pas suksesit që pati vetëm videoja me tekst, këngëtarja me origjinë nga Kosova, Bebe Rexha, ka sjellë në bashkëpunim me Nicki Minaj klipin e ri “No broken hearts”. Kohët e

Lexo me Shume

Bebe Rexha si Rita Ora

    Bebe Rexha si Rita Ora

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re me Nicki Minaj, që duket

Lexo me Shume

A ju shkon ndërmend kush është personazhi në foto?

A ju shkon ndërmend kush është personazhi në foto?

bebe rexha ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Ajo është një artiste me përmasa ndërkombëtare tashmë dhe  emri i saj lakohet mes emrash shumë të famshëm si Nicki

Lexo me Shume