Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Beatrix Ramosaj"

Beatrix Ramosaj nuk ndalet. I shkruan edhe Xhemi Shehut…

    Beatrix Ramosaj nuk ndalet. I shkruan edhe Xhemi Shehut…

Ende vazhdon të flitet për eventin “Top Music Awards” të zhvilluar ditën e premte,  ku shumë prej artistëve të momentit në vend iu dhanë çmime për këngët e tyre. Mes

Lexo me Shume

Kush është engjëlli i Beatrix-it?

    Kush është engjëlli i Beatrix-it?

  Happy Birthday sweet angel. We miss you more and more each day. Love you daddy, rest in peace ❤ // forever and always your little girl 💕😢 #53 🎈

Lexo me Shume