Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "BB"

Alba Çobaj me të dashur të ri?

    Alba Çobaj me të dashur të ri?

Kishim kohë që nuk kishim të reja nga jeta e saj private, sepse ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, e cila tashmë ka nisur karrierën si prezantuese në “In Tv”, është

Lexo me Shume