Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bayern Munich"

Shfryn Pep Guardiola: “Nuk më lëndoni mua, por skuadrën”

    Shfryn Pep Guardiola: “Nuk më lëndoni mua, por skuadrën”

Gazeta gjermane “Bild” pretendon se trajneri Pep Guardiola është shfaqur shumë i nervozuar me stafin mjekësor të Bayern-it të martën e kaluar, menjëherë pas eliminimit nga Champions League. Filet se

Lexo me Shume