Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bayern Munchen"

Merkato – Rummenigge konfirmon: Gotze mund të kthehet te Borussia Dortmund

    Merkato – Rummenigge konfirmon: Gotze mund të kthehet te Borussia Dortmund

Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar se kampionët e Bundesliga-s janë në bisedime me ekipin e Borussia Dortmund për shitjen e Mario Gotze-s! Futbolliti i Kombëtares Gjermane iu bashkua Bayern-it në vitin

Lexo me Shume

Jurgen Klopp, i dyti i përhershëm! Ka humbur 5 nga 5 finalet e fundit

    Jurgen Klopp, i dyti i përhershëm! Ka humbur 5 nga 5 finalet e fundit

A do ta besonit po të thoshim se mund të gjenim një lidhje mes Klopp & Flop, përveç rimës? Sigurisht që nuk i vë askush në dyshim karizmën, cilësitë dhe

Lexo me Shume

Champions League – Rummenigge shfryn ndaj arbitrit Cakir

    Champions League – Rummenigge shfryn ndaj arbitrit Cakir

Nuk është përtypur ende eliminimi nga Champions League mbrëmjen e djeshme në kampin e Bayern Munchen. Duket se humbja e mundësisë për të arritur në finale, duke fituar ndeshjen 2-1,

Lexo me Shume

Arturo Vidal paralajmëron skuadrën: Kujdes! Atletico Madrid si Juventusi

    Arturo Vidal paralajmëron skuadrën: Kujdes! Atletico Madrid si Juventusi

Njëra prej dy përballjeve të fazës gjysmëfinale në Champions League do të jetë Bayern Munchen – Atletico Madrid. Teksa ekipi gjerman shihet si favorit, ekspertë të futbollit deklarojnë se mposhtja

Lexo me Shume

Sot, shorti i Champions League dhe i Europa League – Priten përballje ‘titanësh’

    Sot, shorti i Champions League dhe i Europa League – Priten përballje ‘titanësh’

Një paradite e rëndësishme për futbollin europian kjo e sotmja, duke qenë se në orën 12.00 në Nyon do të hidhet shorti për gjysmëfinalet e Champions Laeague (fazë e cila

Lexo me Shume