Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Battleship"

Jeta e Rihanna-s, tani një film

    Jeta e Rihanna-s, tani një film

Nëse e ndiqni Rihanna-n në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, mund të mendoni se dini çdo gjë nga jeta e saj. Por regjisori Peter Berg nuk mendon kështu. Ai ka

Lexo me Shume