Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "bastisje"

Grushti i shtetit në Turqi, 1900 vite burg për Fethullah Gulen. Bastisen 44 kompani

    Grushti i shtetit në Turqi, 1900 vite burg për Fethullah Gulen. Bastisen 44 kompani

Agjencia e lajmeve “Anadolu” ka bërë të ditur kërkesën e prokurorëve turq, të cilët, përveç dy dënimeve të përjetshme, kanë kërkuar që kleriku Fethullah Gulen të dënohet me 1900 vite

Lexo me Shume