Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bastian Schweinsteiger"

Dejan Stefanoviç: Jose Mourinho mund të dënohet me 3 vite burg!

    Dejan Stefanoviç: Jose Mourinho mund të dënohet me 3 vite burg!

Ashtu siç jemi mësuar ta shohim tashmë, trajneri Jose Mourinho është futur menjëherë në qendër të polemikave në Manchester. Lënia jashtë grupit e gjermanit Bastian Schweinsteiger me justifikimin se ai

Lexo me Shume

Bastian Schweinsteiger largohet nga M. United? Milan e Inter ëndërrojnë…

    Bastian Schweinsteiger largohet nga M. United? Milan e Inter ëndërrojnë…

Bastian Schweinsteiger i cili sot feston ditëlindjen e tij të 32-të, po mendon të nisë një aventurë të re në karrierë. Pas disa muajve intensivë, mes zhgënjimit të eliminimit nga

Lexo me Shume

Euro 2016 – Bastian Schweinsteiger për eliminimin: Është një turp i vërtetë!

    Euro 2016 – Bastian Schweinsteiger për eliminimin: Është një turp i vërtetë!

“Të dashur tifozë, është një turp i vërtetë! Ëndrra jonë nuk u përmbush!” Kështu nis letra që kapiteni Bastian Schweinsteiger ka bërë publike për të gjithë tifozët gjermanë, të zhgënjyer

Lexo me Shume

Euro 2016 – Penalltitë poshtë tifozerisë italiane? Schweinsteiger rrëfen arsyen…

    Euro 2016 – Penalltitë poshtë tifozerisë italiane? Schweinsteiger rrëfen arsyen…

Nëse rezultati përfundimtar i përballjes Gjermani-Itali do të dilte ndryshe, me siguri sot të gjithë do të merreshin me Bastian Schweinsteiger e me zgjedhjen e tij për të goditur 11-metërshat

Lexo me Shume

Van Gaal: Schweinsteiger mund të humbë Europianin!

    Van Gaal: Schweinsteiger mund të humbë Europianin!

Pak para ndeshjes miqësore mes Gjermanisë dhe Anglisë, në stërvitjen e fundit të ekipit, Bastian Schweinsteiger ndjeu dhimbje në ligamentin e gjurit të djathtë, gjë që e detyroi të humbte

Lexo me Shume