Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bashkia"

La punonjësit pa sigurime dhe sponsorizoi klubin e futbollit, në kërkim ish-kryebashkiaku Halili

    La punonjësit pa sigurime dhe sponsorizoi klubin e futbollit, në kërkim ish-kryebashkiaku Halili

Ish-kryebashkiaku i Kukësit, Hasan Halili, është shpallur në kërkim nën akuzën e “shpërdorimit të detyrës”. Ai akuzohet se nuk ka paguar sigurimet e punonjësve të bashkisë, duke sponsorizuar një shumë

Lexo me Shume