Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bashkia e Shkodres"

Rama për Bashkinë e Shkodrës: Pa projekte serioze nuk ka investime konkrete

    Rama për Bashkinë e Shkodrës: Pa projekte serioze nuk ka investime konkrete

Në fjalën e tij në foltoren e Kuvendit, kryeministri Edi Rama ka shprehur ndër të tjera qëndrimin e tij për Bashkinë e Shkodrës dhe kryetaren e saj, Voltana Ademi. Referuar

Lexo me Shume