Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bashkia e Durresit"

Berisha: Kandidati i majtë për Bashkinë e Peshkopisë, trafikant droge në Zvicër

    Berisha: Kandidati i majtë për Bashkinë e Peshkopisë, trafikant droge në Zvicër

Ish-kryeministri Sali Berisha, referuar një mesazhi të qytetarit dixhital, ka shkruar së fundmi në Facebook se kandidati i majtë që do të garojë për Bashkinë e Peshkopisë, Muharrem Rama, është

Lexo me Shume

Durrësi pa roje plazhi, kryebashkiaku Dako: S’ka fonde

    Durrësi pa roje plazhi, kryebashkiaku Dako: S’ka fonde

Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, ka pranuar se për këtë sezon turistik nuk do të ketë roje plazhi për sigurinë e pushuesve në plazh. Sipas tij, shkak nuk

Lexo me Shume