Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bashkeshorte"

Akuzoi të atin për përdhunim, e ëma: Nuk është e vërtetë, vajza ka sajuar

    Akuzoi të atin për përdhunim, e ëma: Nuk është e vërtetë, vajza ka sajuar

Një 15-vjeçare me inicialet F. G. akuzoi në nëntor 2015 babanë e saj se e kishte dhunuar dhe abuzuar seksualisht. Ai u vu menjëherë në prangat e policisë pas kallëzimit të

Lexo me Shume

Vrau bashkëshorten gjatë pushimeve, autori: Tentoi të godiste e para

    Vrau bashkëshorten gjatë pushimeve, autori: Tentoi të godiste e para

Gjykata ka vendosur të lerë në burg shtetasin Veli Dervishi, i cili akuzohet për vrasjen me sëpatë të bashkëshortes më 29 gusht. Në seancën e sotme plenare, ai ka pranuar

Lexo me Shume

Denoncoi gjyqtarin nga Berati, kërcënohet nga bashkëshortja e tij

    Denoncoi gjyqtarin nga Berati, kërcënohet nga bashkëshortja e tij

Pas denoncimit se gjyqtari nga Berati, Shyqyri Çobo, kishte kërkuar favore seksuale në këmbim të ndihmës juridike për divorcin, shtetësja I. T 32 vjeçe është kërcënuar nga bashkëshortja e tij,

Lexo me Shume

Messi i “bashkohet” Real Madridit, rrjetet sociale “shpërthejnë” pas fotos me flokë të reja

Messi i “bashkohet” Real Madridit, rrjetet sociale “shpërthejnë” pas fotos me flokë të reja

Fotografia që bashkëshortja e yllit të Barcelonës ka postuar në Instagram ka shkaktuar reagime të shumta. Bëhet fjalë për foton e postuar nga Antonella Roccuzzo, ku argjentinasi Messi shihet me flokë

Lexo me Shume

Sulmi në Orlando, bashkëshortja e autorit mund të përballet me akuzën si bashkëpunëtore

    Sulmi në Orlando, bashkëshortja e autorit mund të përballet me akuzën si bashkëpunëtore

Bashkëshortja e autorit të sulmit të shënuar pak ditë më parë në Orlando të Floridas mund të përballet me akuza të rënda. Omar Mateen vrau 50 persona në një klub

Lexo me Shume

Bleona Qereti martohet me një prift

    Bleona Qereti martohet me një prift

Në puntatën e sotme të “Your face sounds familiar”, këngëtarja Bleona Qereti bëri të ditur disa detaje lidhur me angazhimin e saj më të fundit në një film në Holliwood. Gjatë

Lexo me Shume

Krim në familje, ndërron jetë gruaja që u qëllua nga bashkëshorti gardist

    Krim në familje, ndërron jetë gruaja që u qëllua nga bashkëshorti gardist

Një tjetër krim në familje ka tronditur kryeqytetin. Shtetasi Admir Dervishi 29 vjeç me detyrë punonjës i Gardës së Republikës, ka qëlluar me armë bashkëshorten e tij 28-vjeçare I. Dervishi.

Lexo me Shume