Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "bashkeshort"

Krim në familje, gruaja vret me sëpatë burrin teksa ai flinte

    Krim në familje, gruaja vret me sëpatë burrin teksa ai flinte

Një krim në familje është shënuar gjatë natës së mbrëmshme në fshatin Barbullush të bashkisë Vau i Dejës në Shkodër, përcjell Blitz.al. Mësohet se shtetësja 35-vjeçare Mirela Buzalli 35 vjeçe

Lexo me Shume

U gjet e vdekur në tualetin e mobilierisë, pranga bashkëshortit biznesmen

    U gjet e vdekur në tualetin e mobilierisë, pranga bashkëshortit biznesmen

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e shënuar një ditë më parë në qytetin e Shkodrës, ku një grua u gjet e vdekur në një tualet mobilierie. Burime të

Lexo me Shume

Vrasja në Kombinat-një histori e mbartur dhune, viktima kishte urdhër mbrojtje

    Vrasja në Kombinat-një histori e mbartur dhune, viktima kishte urdhër mbrojtje

Krimi i dytë në familje shënuar brenda pak ditëve në kryeytet, duket se ka qenë një histori dhune e mbartur ndër vite. Në emisionin “Opinion” u bë e ditur se

Lexo me Shume

8 filmat më të bukur të të gjithë kohërave me tematikë dasmash

    8 filmat më të bukur të të gjithë kohërave me tematikë dasmash

  Jeni duke planifikuar dasmën? Ju ka pushtuar ankthi dhe nuk dini se si të organizoni idetë? Mos ndoshta ju duket se gjithçka do të jetë një dështim apo të

Lexo me Shume