Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "barriere. kufi"

Austria u vendos barrierë refugjatëve

    Austria u vendos barrierë refugjatëve

Austria ka nisur ndërtimin e një barriere kundër refugjatëve që priten të vijnë pranë kufirit me Italinë. Vendimi është marrë si një reagim ndaj një fluksi të parashikuar të refugjatëve,

Lexo me Shume