Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Barcelona"

Hidhet shorti i UEFA Champions League. Ja përballjet…

    Hidhet shorti i UEFA Champions League. Ja përballjet…

Sapo është hedhur shorti i grupeve të sezonit të ri të UEFA Champions League. 32 skuadrat më të mira europiane, të ndara në 8 grupe do të përballen me njëra-tjetrën

Lexo me Shume

(Video) Trupa njerëzish nudo e të lyer me gjak. Kjo fushatë e vegjetarianëve spanjollë do t’ju habisë

    (Video) Trupa njerëzish nudo e të lyer me gjak. Kjo fushatë e vegjetarianëve spanjollë do t’ju habisë

Rreth 20 aktivistë vegjetarianë në Spanjë kanë dashur të tregojnë mizorinë (sipas tyre) të njerëzve që ushqehen me mish. Mënyra që kanë zgjedhur për të dhënë mesazhin e tyre është

Lexo me Shume

Barcelona: Mascherano dhe Dani Aves, jashtë fotove të fanellave të reja

    Barcelona: Mascherano dhe Dani Aves, jashtë fotove të fanellave të reja

Zërat për transferimet e mundshme të Javier Mascherano dhe Dani Alves te Juventusi i kanë bërë gazetarët e “Gazzetta dello Sport” të kërkojnë të vërtetojnë dyshimet e tyre. Sigurisht që

Lexo me Shume

Rio 2016, Rivaldo paralajmëron: “Mos ejani në Brazil!”

    Rio 2016, Rivaldo paralajmëron: “Mos ejani në Brazil!”

Nëpërmjet profilit të tij në Instagram, ish-futbollisti i Barcelonës dhe i Milanit paralajmëron tifozët nga mbarë bota: “Në Brazil ndodhin gjëra nga më të këqijat. Mos ejani në Rio për

Lexo me Shume

Champions League – Gabi: Nëse prekja ishte brenda zonës, duhej dhënë 11-metërsh

    Champions League – Gabi: Nëse prekja ishte brenda zonës, duhej dhënë 11-metërsh

Jo pak polemika shoqëruan fundin e ndjeshjes së mbrëmshme mes Atletico Madrid dhe Barcelonës, të vlefshme për fazën çerekfinale të Uefa Champions League! Fitorja e pastër e madrilenëve me rezultatin

Lexo me Shume

Messi thyen një tjetër rekord

    Messi thyen një tjetër rekord

Në ndeshjen e djeshme të Argjentinës kundër Bolivisë, e vlefshme për kualifikimin në Kampionatin Botëror 2018, Lionel Messi ka shënuar golin e 50-të me fanellën e Kombëtares. Ylli i Barcelonës

Lexo me Shume

Luis Enrique largohet nga Barcelona?

    Luis Enrique largohet nga Barcelona?

Zakonisht, periudha kur kampionatet ndërpriten si shkak i ndeshjeve të ekipeve kombëtare u shërben trajnerëve dhe drejtuesve për të reflektuar mbi pjesën e kaluar të sezonit dhe rreth së ardhmes.

Lexo me Shume