Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Barbara Berlusconi"

Barbara Berlusconi sërish shtatzënë

    Barbara Berlusconi sërish shtatzënë

Skuadrës së Milanit i shtohet një tifoz i ri! Sipas asaj që raporton revista e përjavshme “Chi”, Administratorja e Deleguar – Barbara Berlusconi do të bëhet sërish nënë! Pas Alessandros

Lexo me Shume