Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Banore"

Rama në Manëz replikon me banorët: Ke ardhur nga rakia

    Rama në Manëz replikon me banorët: Ke ardhur nga rakia

Takimi i kryeministrit Rama me fermerët në Durrës nuk ka shkuar siç duhet. Gjatë fjalës së tij në këtë takim, kreu i qeverisë është ndërprerë disa herë nga banorët që

Lexo me Shume

Incesti në Dibër, zbardhen dëshmitë e banorëve të fshatit

    Incesti në Dibër, zbardhen dëshmitë e banorëve të fshatit

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e ditëve të fundit shënuar në fshatin e Njësisë Administrative Kastriot të Dibrës, ku babai përdhunoi vajzën 15-vjeçare. Sipas dëshmive të dhëna

Lexo me Shume

Vijon zjarri në Kanada, zgjatet vargani i banorëve dhe automjeteve

    Vijon zjarri në Kanada, zgjatet vargani i banorëve dhe automjeteve

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Zjarri i pak ditëve më parë që përfshiu pyllin dhe banesat e qytetit Fort McMurray në Kanada vijon ende. Shkak i

Lexo me Shume

Policët Bashkiakë përleshen me banorët: Hiqe telefonin se ta thyej

    Policët Bashkiakë përleshen me banorët: Hiqe telefonin se ta thyej

Një përleshje ka ndodhur mes policëve bashkiakë dhe disa banorëve në Babrru. Ajo çka bie në sy është sjellja e policëve, të cilën një raportues e paraqet si shqetësuese. Në

Lexo me Shume