Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "banke"

Kallëzohet penalisht zv/drejtoresha e Bankës së Tiranës, vodhi 32 mijë euro

    Kallëzohet penalisht zv/drejtoresha e Bankës së Tiranës, vodhi 32 mijë euro

Banka e Tiranës ka kallëzuar zv/drejtoreshën e kësaj dege për vjedhjen e 32 mijë eurove. Vjedhja është kuptuar nga monitorimi i brendshëm i bankës, por theksohet se pavarësisht veprës së

Lexo me Shume