Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "banka"

(Ekskluzive) Deklarata bombë e gjyqtarit Hoxha: Ja si e dënova drejtorin e bankës që vodhi 100 milionë euro për kazino

    (Ekskluzive) Deklarata bombë e gjyqtarit Hoxha: Ja si e dënova drejtorin e bankës që vodhi 100 milionë euro për kazino

Nga Anduena Llabani Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Gerd Hoxha, deklaron se ekzistojnë vendime gjyqësore sipas të cilave drejtorë bankash luajnë bixhoz me paratë e shqiptarëve. Në një takim me

Lexo me Shume

Grabitja e bankës në ish-Bllok, dyshohet se u morën 21 mln euro. Lirohet drejtori i degës

    Grabitja e bankës në ish-Bllok, dyshohet se u morën 21 mln euro. Lirohet drejtori i degës

Nga Anduena Llabani Luigj Gjonaj, do të jetë i detyruar të paraqitet pranë prokurorisë sa herë do të thirret për të dhënë shpjegime në lidhje me vjedhjen e 20 milion

Lexo me Shume

Grabitje banke në Athinë, dyshohet për terrorizëm

    Grabitje banke në Athinë, dyshohet për terrorizëm

Një grabitje banke është shënuar ditën e sotme në Athinë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur përpara orës 14:00, por policia është njoftuar gati tri orë më vonë. Katër persona të

Lexo me Shume

Grabitësit çajnë murin e bankës, tentojnë të vjedhin kasafortën

    Grabitësit çajnë murin e bankës, tentojnë të vjedhin kasafortën

Një tentativë grabitje është shënuar mbrëmjen e djeshme në ish-Bllok, në rrugën “Ismail Qemali”. Mësohet se grabitësit kanë tentuar të vjedhin bankën duke krijuar një vrimë 50 cm të thellë.

Lexo me Shume