Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bangladesh"

ISIS kërcënon sërish – Lajmëron sulme në aeroportet në Londër, Los Angeles, New York

    ISIS kërcënon sërish – Lajmëron sulme në aeroportet në Londër, Los Angeles, New York

Grupe të lidhura me ISIS kanë festuar sulmin e ditës së sotme në Daka të Bangladeshit, ku mbetën të vrarë të paktën 20 persona. Grupi “Ushtria e Bijve të Kalifatit”

Lexo me Shume

Bangladesh – Sulm në një restorant. Të paktën 20 viktima!

    Bangladesh  – Sulm në një restorant. Të paktën 20 viktima!

Një sulm me armë ka tronditur ditën e sotme kryeqytetin Daka të Bangladeshit. Forcat e sigurisë flasin për të paktën 20 të vdekur në një restorant, mes të cilëve disa

Lexo me Shume