Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Banesa"

Shpërndahen banesat e dyta sociale në Shkozë, ja emrat e 177 përfituesve

    Shpërndahen banesat e dyta sociale në Shkozë, ja emrat e 177 përfituesve

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Këshilli Bashkiak i Tiranës ndau një ditë më parë pjesën e dytë të banesave sociale, vendim që u arrit me votat

Lexo me Shume

Eksploziv në portën e një banese në Elbasan, dyshohet për hakmarrje

    Eksploziv në portën e një banese në Elbasan, dyshohet për hakmarrje

Një shpërthim i fuqishëm eksplozivi është dëgjuar mëngjesin e ditës së sotme në lagjen “5 Maji” të qytetit të Elbasanit. Ka qenë banesa e shtetasit 62-vjeçar me iniciale E. R,

Lexo me Shume