Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "banda"

Axl Rose lë Guns N’ Roses dhe i bashkohet bandës AC/DC

    Axl Rose lë Guns N’ Roses dhe i bashkohet bandës AC/DC

Thashethemet që qarkulluan prej kohësh tashmë janë konfirmuar: disa orë përpara se Guns N’ Roses të planifikonin rikthimin e tyre, AC/DC i surprizoi të gjithë duke lajmëruar se në turin

Lexo me Shume