Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "banda e droges"

Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Itali, 13 në pranga. Ja emrat e shqiptarëve të arrestuar

    Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Itali, 13 në pranga. Ja emrat e shqiptarëve të arrestuar

Një bandë e trafikut të drogës që operonte në Itali, Holandë dhe Shqipëri, është shkatërruar së fundmi nga policia italiane. Trembëdhjetë persona janë vënë në pranga dhe janë sekuestruar 18

Lexo me Shume

7 persona në pranga, shkatërrohet banda e drogës

    7 persona në pranga, shkatërrohet banda e drogës

Katër shqipëtarë nga Shqipëria dhe tre nga Kosova  janë vënë në pranga në Prishtinë, pasi janë kapur me një sasi lëndë narkotike. Operacioni policor është zhvilluar një ditë më parë

Lexo me Shume