Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ban Ki-moon"

Ban Ki-moon: Për refugjatët nevojitet solidaritet global!

    Ban Ki-moon: Për refugjatët nevojitet solidaritet global!

Kriza e refugjatëve është një ndër problemet më të mëdha me të cilat po përballet sot Europa dhe jo vetëm. Për këtë ka folur sot sekretari i Përgjithshëm i Kombeve

Lexo me Shume