Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ballkani"

Një shqiptare, përfaqësuese e Ballkanit në turizëm

    Një shqiptare, përfaqësuese e Ballkanit në turizëm

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Një shqiptare  përfaqëson Ballkanin në konferencën me temë “Adventure Next Balkans” e cila po mbahet në Ohër përgjatë këtyre ditëve (10-12

Lexo me Shume