Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Balet"

Klaudia Pepa ka një lajm për ju

    Klaudia Pepa ka një lajm për ju

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa, ka një lajm për të gjithë ndjekësit e saj. Pavarësisht se nuk arriti të fitonte “Amici”-n, duke siguruar vetëm 48% të votave, prapëseprapë Klaudia po e

Lexo me Shume

“4 Pieces” rikthehet në TKOB për të apasionuarit pas baletit kontemporan

    “4 Pieces” rikthehet në TKOB për të apasionuarit pas baletit kontemporan

Premiera “4 Pieces” e koreografit portugez Daniel Cardoso do të ringjitet në skenën e Teatrit Kombëtar të Operës, Baletit dhe Ansamblit Popullor, pas turit të zhvilluar në Serbi dhe Podgoricë.

Lexo me Shume