Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bagdad"

Sulmi me bombë në Bagdad, rritet në 165 numri i viktimave

    Sulmi me bombë në Bagdad, rritet në 165 numri i viktimave

Numri i personave që mbetën të vdekur në sulmin vetëvrasës të së dielës në Bagdad, është rritur në 165 viktima, ndërkohë që numërohen 225 të plagosur. Qeveria ka shpallur tri

Lexo me Shume

Bagdad, ISIS ekzekuton 14 tifozë të Real Madridit

    Bagdad, ISIS ekzekuton 14 tifozë të Real Madridit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Xhihadistë të Shtetit Islamik të armatosur me AK47-a kanë ekzekutuar disa tifozë të Real Madridit. Ngjarja ka ndodhur në Bagdad, ku

Lexo me Shume

Bombë në tregun e Bagdadit, 64 të vrarë

    Bombë në tregun e Bagdadit, 64 të vrarë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Zyrtarët vendas në Bagdad bëjnë me dije se si pasojë e një sulmi me bombë në tregun e mbushur plot me

Lexo me Shume