Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Babai"

I ati e infektoi qëllimisht me HIV në foshnjëri, 24-vjeçari: Uroj të mbetet sa më gjatë prapa hekurave!

    I ati e infektoi qëllimisht me HIV në foshnjëri, 24-vjeçari: Uroj të mbetet sa më gjatë prapa hekurave!

Brryan Jackson 24 vjeç, i infektuar me HIV që kur ishte ende foshnje, ka vendosur të përballet me babanë e tij, i cili akuzohet se qëllimisht infektoi të birin pas

Lexo me Shume

Kërkohet largimi nga shkolla i fëmijës autik, babai: S’mund ta hedh në rrugë

    Kërkohet largimi nga shkolla i fëmijës autik, babai: S’mund ta hedh në rrugë

Një rast i rëndë është shënuar së fundmi në shkollën 9-vjeçare “Skënder Çaçi” në Tiranë, ku është kërkuar përjashtimi nga shkolla i një nxënësi të klasës së dytë, i cili

Lexo me Shume

Krim në familje në Durrës, djali qëllon me armë zjarri babanë

    Krim në familje në Durrës, djali qëllon me armë zjarri babanë

Një krim në familje është shënuar mbrëmjen e sotme në Durrës, ku një i ri ka qëlluar me armë zjarri babanë e tij. Mësohet se krimi është kryer brenda banesës

Lexo me Shume

I akuzuar se përdhunoi të bijën, 45-vjeçari: Çështjen do ta çoj në Strasburg

    I akuzuar se përdhunoi të bijën, 45-vjeçari: Çështjen do ta çoj në Strasburg

Shtetasi Fatos Gurakuqi që akuzohet për përdhunimin e së bijës 15-vjeçare, është shprehur se akuzat që rëndojnë mbi të janë të kota, pasi ai nuk do të kryente kurrë diçka

Lexo me Shume

Akuza se ngacmonte seksualisht të bijën, pranga babait në Fier

    Akuza se ngacmonte seksualisht të bijën, pranga babait në Fier

Një shtetas 45-vjeçar nga Fieri është vënë në prangat e policisë pas denoncimit të së bijës 14-vjeçare. Një ditë më parë, adoleshentja denoncoi babanë e saj, të divorcuar nga e

Lexo me Shume

(Video) Babai i Albana Osmanit ka një dëshirë të çuditshme

    (Video) Babai i Albana Osmanit ka një dëshirë të çuditshme

Babai i moderatores, Albana Osmani, duket se vazhdimisht shpreh një dëshirë lidhur me të bijën. Përmes një videoje të postuar në rrjetet sociale, shkëputur nga biseda plot humor me të

Lexo me Shume

Përdhunimi i 12-vjeçares, abuzuesi ishte denoncuar 5 vite më parë nga babai i vajzës

    Përdhunimi i 12-vjeçares, abuzuesi ishte denoncuar 5 vite më parë nga babai i vajzës

Detaje të reja janë bërë publike në lidhje me abuzimin seksual me 12-vjeçaren, e cila denoncoi njerkun dhe të ëmën në polici pak ditë më parë. Me zbardhjen e plotë

Lexo me Shume

Braktisi banesën pas tërmetit në 2009-n, humb të bijën në tërmetin 6.2 ballë

    Braktisi banesën pas tërmetit në 2009-n, humb të bijën në tërmetin 6.2 ballë

Një histori dramatike ka përndjekur një të ri, i cili humbi të bijën në tërmetin 6.2 ballë që goditi pas mesnatës Italinë qendrore.  M. T. braktisi jetesën në Abruzzo, rajonin

Lexo me Shume

Incesti në Dibër, zbardhen dëshmitë e banorëve të fshatit

  Incesti në Dibër, zbardhen dëshmitë e banorëve të fshatit

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e ditëve të fundit shënuar në fshatin e Njësisë Administrative Kastriot të

Lexo me Shume

Ndërron jetë ish-kitaristi i “3 Doors Down”

  Ndërron jetë ish-kitaristi i “3 Doors Down”

Ish-kitaristi i “3 Doors Down”, Matt Roberts, ka ndërruar jetë në moshën 38-vjeçare. Pavarësisht se ende nuk është konfirmuar shkaku

Lexo me Shume

Zbardhet dëshmia e babait përdhunues: Gruaja dhe vajza më ngritën kurth

  Zbardhet dëshmia e babait përdhunues: Gruaja dhe vajza më ngritën kurth

Në dëshminë e dhënë në polici pas arrestimit, i akuzuari Guri Përgjegji ka mohuar autorësinë e përdhunimit të së bijës.

Lexo me Shume

Babai i Pëllumb Marnikollaj: Policia greke e vrau në zyrat e shtetit

  Babai i Pëllumb Marnikollaj: Policia greke e vrau në zyrat e shtetit

Nga Anduena Llabani Babai i shqiptarit Pëllumb Marnikollaj të vrarë në Greqi, akuzon policinë greke për vdekjen e tij. “Policia

Lexo me Shume

Ngjarja në burgun e Shënkollit, babai i Flamur Sulajt: U vra qëllimisht

  Ngjarja në burgun e Shënkollit, babai i Flamur Sulajt: U vra qëllimisht

Familjarët e Flamur Sulaj, i cili mbeti i vdekur si pasojë e zjarrit që përfshiu qelinë e burgut të Shënkollit,

Lexo me Shume

Babai “superman” kuron të birin me autizëm: Kur asgjë nuk është e sigurt, çdo gjë është e mundur

  Babai “superman” kuron të birin me autizëm: Kur asgjë nuk është e sigurt, çdo gjë është e mundur

Një baba ka postuar në internet një video ku ka dokumentuar progresin e shpejtë të të birit autik. Në videon

Lexo me Shume

Publikohet video kur makina përplas 4-vjeçarin në Kumanovë (Pamje të rënda)

  Publikohet video kur makina përplas 4-vjeçarin në Kumanovë (Pamje të rënda)

Pamjet se si ka humbur jetën 4-vjeçari Almir Aliu janë bërë tashmë publike. Në videon e publikuar shihet se si

Lexo me Shume

Shihni çfarë ka bërë ky baba për princeshat e tij

  Shihni çfarë ka bërë ky baba për princeshat e tij

Dashuria e prindit për fëmijët është e madhe. Shihni çfarë ka bërë ky baba i mrekullueshëm për vajzat e tij.

Lexo me Shume

Baballarët që konsumojnë shumë alkool, ja si i rrezikojnë foshnjat e palindura

  Baballarët që konsumojnë shumë alkool, ja si i rrezikojnë foshnjat e palindura

Nga një studim i kryer së fundmi ka rezultuar se mënyra e jetesës së baballarëve ndikon në shëndetin fizik dhe

Lexo me Shume

23-vjeçari vrau me thikë të atin, ja dinamika e ngjarjes në ish-Bllok

  23-vjeçari vrau me thikë të atin, ja dinamika e ngjarjes në ish-Bllok

  Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen e shënuar mbrëmjen e djeshme në rrugën “Zef Jubani”, në afërsi të shkollës

Lexo me Shume

Ishte gay, babai vret djalin 38-vjeçar

  Ishte gay, babai vret djalin 38-vjeçar

Një baba në Los Anxhelos akuzohet se ka vrarë djalin e tij për shkak se ky i fundit ishte gay.

Lexo me Shume