Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "baba"

Disa të vërteta të çdo prindi me fëmijën e tij

    Disa të vërteta të çdo prindi me fëmijën e tij

Nuk ka rëndësi se ku jetoni, nëse keni djalë apo vajzë, nëse është fëmija i parë apo i pestë… ka disa të vërteta universale që çdo prind i provon me

Lexo me Shume

Aktori i “Portokalli”-së bëhet baba, emri i vajzës është kaq i veçantë

Aktori i “Portokalli”-së bëhet baba, emri i vajzës është kaq i veçantë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Erion Isai, aktor në spektaklin e humorit “Portokalli”, është bërë baba për herë të parë i një vajze me emrin më

Lexo me Shume

(Foto) Foto të adhurueshme me prapaskena të papritura

(Foto) Foto të adhurueshme me prapaskena të papritura

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Mami shiko se si do ta bëj gol ! Jetesa me një fëmijë të vogël i ndryshon kujtdo jetën. Disa pohojnë

Lexo me Shume