Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Azis"

Azisi poston performancën e Kastros. Komentuesit “e masakrojnë”

    Azisi poston performancën e Kastros. Komentuesit “e masakrojnë”

Të gjithë e mbajmë mend performancën e Kastro Zizos të hënën në “Your Face Sounds Familiar”, ku ai imitoi këngëtarin Azis. Performanca e Kastros u komentua gjerësisht nëpër portale, pasi pamja

Lexo me Shume

Kastro Zizo si Azisi: “Mos paragjykoni! Para Zotit jemi njësoj”

Kastro Zizo si Azisi: “Mos paragjykoni! Para Zotit jemi njësoj”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Duket se natyra e tij e sinqertë dhe guximi që e karakterizon si artist u bënë bashkë në figurën e Kastro

Lexo me Shume