Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Azem Hajdari"

Izet Haxhia: Sali Berisha inskenoi vrasjen e Azem Hajdarit, alibia e telefonatës dhe fshehja e tabulateve

Izet Haxhia: Sali Berisha inskenoi vrasjen e Azem Hajdarit, alibia e telefonatës dhe fshehja e tabulateve

Izet Haxhia, ish-truprojë e Sali Berishës për vite me radhë, i dënuar në mungesë për vrasjen e Azem Hajdarit, ka vendosur të ngrejë një debat (siç shprehet edhe vetë ai)

Lexo me Shume

(FOTO) Zhvendoset memoriali i Azem Hajdarit

    (FOTO) Zhvendoset memoriali i Azem Hajdarit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Ndërtimi i “Kullës së Fidelit” në kryeqytet, krahas ish-selisë të Partisë Demokratike, duket se është bërë shkak për largimin e memorialit

Lexo me Shume