Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Azealia Banks"

Azealia Banks sulmon Zayn Malik! Pezullohet nga Twitter

    Azealia Banks sulmon Zayn Malik! Pezullohet nga Twitter

Reperes amerikane Azealia Banks i është pezulluar profili i saj në Tëitter për shkak të disa postimeve të cilësuara raciste kundrejt këngëtarit Zayn Malik. Historia filloi në momentin që Banks

Lexo me Shume

Këngëtarja amerikane sulmon Beyonce-n: “Ajo është ‘hajdute’!”

Këngëtarja amerikane sulmon Beyonce-n: “Ajo është ‘hajdute’!”

Këngëtarja dhe reperja amerikane Azealia Banks ka përdorur llogarinë e saj në Twitter për të “sulmuar” artisten Beyonce lidhur me mesazhet që jep me anë të “Lemonade”. Sipas saj, Bey

Lexo me Shume