Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Axhenda"

Peleshi në SHBA: Axhenda për 2030-n, forcim i vlerave demokratike

    Peleshi në SHBA: Axhenda për 2030-n, forcim i vlerave demokratike

Gjatë vizitës së tij në Nju Jork, zëvendëskryeministri i Shqipërisë, Niko Peleshi, morri pjesë në Debatin e Nivelit të Lartë mbi Objektivat e Zhvillimit të Qëndrueshëm. Teksa foli për Shqipërinë,

Lexo me Shume

“Euro 2016”, FSHF publikon axhendën e Kombëtares

    “Euro 2016”, FSHF publikon axhendën e Kombëtares

Federata Shqiptare e Futbollit së bashku me trajnerin e kuqezinjve kanë publikuar axhendën e Kombëtares Shqiptare gjatë periudhës së përgatitjeve dhe gjatë zhvillimit të “Euro 2016”. Në bazë të një plani

Lexo me Shume